Etiket fiyatı 250.00

Karanlıktan Aydınlığa

Bu kitap, Allah ile ilişkisi “mükemmel” olan kişiler için değil, O’na samimiyet ve dürüstlükle yaklaşmak isteyenler içindir.

Kategoriler:

Okuyucuyuz'dan indirimli satın almak için tıklayın!

Kitapyurdu'ndan indirimli satın almak için tıklayın!

DNR'dan indirimli satın almak için tıklayın!

Babil'den indirimli satın almak için tıklayın!


Açıklama

Bu kitap, Allah ile ilişkisi “mükemmel” olan kişiler için değil, O’na samimiyet ve dürüstlükle yaklaşmak isteyenler içindir.

İlk kitabı İlâhî Aşkın Sırları ile uluslararası çok satanlar listesinde bir numaraya yükselmiş olan A. Helwa, bu kitabıyla sizleri şiirin dünyasına davet ediyor. Karanlıktan Aydınlığa; rahmet, hidayet, zamanla sınırlı olmayan bilgelik, dua, öz-sevgi, inanç ve ruhun şifalanma, bağ kurma ve Bir olanla vuslat yolculuğu üzerine yazılmış bir şiir kitabı…

Bu kitap, Allah’a sevgiyle yaklaşmanız için size ilham veriyor. Endişelerinizi duaya nasıl çevirebileceğinizi, tüm güvensizlik ve şüphelerinizi yanınıza alarak Allah’a giden yolda nasıl yürüyebileceğinizi gösteriyor. Ayrıca Allah’ın size dair planının hayal edebileceğinizden çok daha görkemli olduğunu, O’nun sizi olduğunuz gibi sevdiğini, rahmet ve merhametinin -siz dahil- her şeyi kuşattığını ve aradığınız ışığın uzaklarda, dışarılarda değil; içinizde olduğunu hatırlatıyor.

Basın Yansımaları

kitap detayı

  • İlk Baskı Tarihi : Şubat 2024
  • ISBN : 9786258185317
  • Dil : TÜRKÇE
  • Sayfa Sayısı : 200
  • Cilt Tipi : Karton Kapak
  • Kağıt Cinsi : Kitap Kağıdı
  • Boyut : 13.5 x 21 cm

Yazar hakkında

A. Helwa

A. Helwa
A. Helwa, her şeyden önce, âlemdeki tüm insanların Allah tarafından derinden sevildiğine inanmaktadır. Mâneviyata, tutkulu, şiirsel ve aşk merkezli yaklaşımıyla yüzbinlerce okuyucuya il...

Tweets

Facebook

Adres

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@nefesyayinevi.com+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92