Takım

Takım

Kerim Güç

Genel Müdür

1992 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni ve 1996 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Üniversite yılları boyunca Eltem Elektronik AŞ de yardımcı mühendis olarak çalıştı. 1996 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşti. Baltimore Üniversitesi’nde sırasıyla Enformatik Sistemler ve İşletme Yüksek Lisans Programalarını tamamladı.1999 yılı itibariyle Avectra INC adlı yazılım şirketinde programcı olarak göreve başladı. 2001 yılında Müşteri Hizmetleri Departmanı’nda müdür ve 2003’de tüm departmandan sorumlu direktör pozisyonlarına getirildi.

2009 yılında Türkiye’ye kesin dönüşüne kadar firmada üst düzey yöneticilik yaptı. 2009 yılında Trump Travel Firması’nda Genel Müdürlük ve 2010 itibariyle Turkey Sotheby’s International Realty Firması’nda IT ve Uluslararası İlişkiler’den sorumlu yönetici olarak görev yaptı.

2014 yılı başında Nefes Yayınevi A.Ş. de Genel Müdürlük görevini üstlenen Güç, 15 yılı aşkın yöneticilik tecrübesine sahiptir. Gerek lokal gerek de uluslararası firmalarda bilgi işlem, finans, proje yöneticiliği, danışmanlık, eğitim konularında hizmet vermiş ve çeşitli iş alanlarında sayısız fuara katılmış olan Kerim Güç iyi derecede İngilizce ve Almanca konuşmaktadır.

Belgin Batum

Genel Sanat Yönetmeni

Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden 1991’de Mimar olarak mezun olan Belgin Batum 2007 senesine kadar aktif olarak mesleğini icra etti. TÜRKKAD İstanbul Şubesi’nde 8 sene Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2007’de 4 arkadaşı ile beraber Nefes Yayıncılık A.Ş.’yi kurdu. Yayınevi Kerim Vakfına devrolana kadar yönetim kurulu başkanlığı vazifesini yürüttü. Halen Kerim Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olup, NEFES A.Ş.’de Genel Sanat Yönetmenliği, TÜRKKAD İstanbul bünyesinde de Proje Yöneticiliği yapmaktadır.

Zeki İnci

Mali ve İdari İşler Müdürü

Zeki İnci,1996 ve 2000 yılları arasında Borusan Otomotiv (BMW) için Baş Muhasebeci ve İç Denetçi olarak; 2000 ve 2007 yılları arasında Arthur Andersen ve Ernst & Young için Dış Kaynak Kullanımı Yöneticisi olarak; 2008 ve 2010 yılları arasında İpragaz için Muhasebe Yöneticisi olarak, 2010 ve 2012 yılları arasında Platin Outsourcing için deneyimli bir yönetici olarak çalışan ve özellikle onun gözetiminde ekibi ile birlikte Türkiye’de faaliyette bulunan çok uluslu şirketlere muhasebe ve bordro hizmetleri vermiştir. 2012 yılının son çeyreğinde Mali İşler konusunda seçme ve yerleştirme yapan İnsan Kaynakları Şirketi Finanselect’i kurmuş ve Genel Müdürlüğünü yapmıştır.

Zeki İnci, Haziran 2013 tarihinden itibaren Nefes Yayınevi, Kerim Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı, Türkkad Türk Kadınları Kültür Derneği bünyesinde Mali, İdari ve İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak hizmet vermektedir.

Türk vergi uygulamaları, sosyal güvenlik hukuku, iş hukuku, muhasebe sistemleri, finansal akış, ERP yazılımları, raporlama sistemleri, yönetim raporlaması, UFRS, US GAAP ve Türkiye’de faaliyet gösteren özellikle çok uluslu firmaların diğer raporlama ihtiyaçları konusunda geniş bir deneyime sahip olan Zeki İnci Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odası üyesidir.

Tweets

Facebook

Adres

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@nefesyayinevi.com+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92