Mahmut Ulu

Biyografi

Ekim 1980. ‘Aşkın Sırrı’ Somuncu Baba’nın sırlandığı Dar-ı Süleha Aksaray’da doğdu. Mevlâna şehri Konya’da İlahiyat okudu. Aynı fakültede yüksek lisans yaptı. ‘‘Somuncu Baba: Aşkın Sırrı’’ sinema filminin senaryosunu yazdı. İlk romanı ‘‘Aşka Ağlayan Derviş: Yunus Emre’’ ile Türkiye’nin en çok satan kitaplar listesinde ilk sıralarda yer aldı. Somuncu Baba ile ilgili yaptığı araştırmalar, yazdığı kitaplar ve senaryo ile Somuncu Baba Hazretleri’nin ulusal ve uluslararası alanda çok geniş kesimlerce tanınmasına öncülük etti. Yazıları yerel ve ulusal pek çok gazete ve dergide yayınlandı. Halen doktora eğitimine devam ediyor.

Yayınları

Tweets

Facebook

Cemâlnur Sargut'un Kazım Karabekir Kültür Merkezi'ndeki Tasavvuf dersini bugün saat 10:00'dan itibaren canlı olarak aşağıdaki adresten seyredebilirsiniz.
www.youtube.com/user/nefesyayinevicom
...

View on Facebook

Nefes Yayınevi, Kerim Vakfı'nın fotoğrafını paylaştı. ...

"Hz. Peygamber ve Fütüvvet" konulu 14. "DOST" İslâm'a Hizmet Ödülleri Takdim Gecesi, 3 Aralık'ta Haliç Kongre Merkezi'de gerçekleştirilecektir. Tüm halkımız davetlidir. #peygamber #2017DOST #fütüvvet #islam TÜRKKAD İstanbul Cemalnur Sargut

View on Facebook

Adres

Bağdat Cad. No:167/2 B Blok D:4 Çatırlı Apt. Kat:2 Göztepe Kadıköy / İstanbul

irtibat@nefesyayinevi.com+90 216 359 10 20+90 216 359 40 92

Haberdar Ol!